Обяви 0 За нас Контакти
Продава КЪЩА
град София, Карпузица
ул. Ива
1 850 000 €
3 618 285.50 лв.

(2 846 €, 5 566.29 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 18:09 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 190 пъти.
Площ:
650 m2
Двор:
874 m2
Етаж:
4
Газ:
ДА
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

ИНВЕСТИЦИОНЕН ОБЕКТ С ДОБРА ДОХОДНОСТ! РАЗДЕЛЕН НА АПАРТАМЕНТИ! С НАЕМАТЕЛИ!

SUCCESSFUL PROPERTIES представя за продажба сграда/ къща, която представлява чудесна инвестиция с добра доходност. Имотът е разделен физически на отделни апартаметни - двустайни и тристайни, общо 7 на брой, като всички са отдадени под наем на фирма за техни служители. Доходност към момента в размер на 5.7% годишно.

Имотът е на четири етажа, като на първи етаж има двустаен и тристаен апартамент, на втори и трети етаж по два двустайни и на последния етаж е самостоятелен тристаен. Сградата е санирана изцяло преди 2 години и в добро състояние, РЗП е над 600 кв.м, разположено на 4 отделни етажа. Разполага и с два партерни гаража и двор от 874 кв.м. Възможност и за допълнително застрояване в парцела. Поставени климатици навсякъде, също и газ.

Намира се на ул. ''Ива'', тиха улица, близо до супермаркет ''Лидл'', спирка на автобуси, трамвай 5. Спокоен и зелен район, близо до Витоша .

Офертна цена: 1 850 000 евро; рабтоим с колеги всички оферти!

Съдействие при покупка с кредит! За огледи и допълнителни въпроси Христо Иванов на телефон: 0879890105 или имейл:successfulpropertiesltd@gmail.com
Особености
Тухла
С действащ бизнес
Обзаведен
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0879890105
Агенция:
СЪКСЕСФУЛ ПРОПЪРТИС
0879890105
СЪКСЕСФУЛ ПРОПЪРТИС logo
В imot.bg от 2023 г.
successful2024.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул. Проф. Стефан Димитров 2